Menu

K WATER

K WATER

#OkazjaByBłyszczeć

 

Kobiety marzą, by po wyjściu z salonu ich włosy były odżywione, błyszczące i płynne w ruchu. Czasami jednak nie mają czasu na intensywny rytuał pielęgnacyjny. Odpowiadając na potrzeby współczesnych kobiet pragnących efektu WOW, tu i teraz przedstawiamy błyskawiczny efekt tafli wody na włosach, dzięki przełomowej technologii Lamellar zastosowanej w produkcie K Water – poznaj środek na wzmocnienie włosów.

 

Pierwszy Rytuał Lamellar odnawiający mikrouszkodzenia na powierzchni włosów, po którym zyskują intensywny blask, stają się lekkie i miękkie.

 

blask

Wygładzenie powierzchni włosów sprawia, że lepiej odbijają one światło, co nadaje im zdrowy blask.

miękkość

K Water błyskawicznie odnawia powierzchnię włókien włosów, redukuje nierówności, nadaje im gładki wygląd i sprawia, że stają się miękkie w dotyku.

lekkość

Inteligentne związki pielęgnacyjne w K Water osiadają jedynie na tych obszarach powierzchni włosa, które wymagają odżywienia, więc włosy nie są nadmiernie obciążone.

gładkość

Naprawcze działanie blaszek preparatu sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują już po jednym użyciu. TYLE wystarczy, by zmniejszyć liczbę złamanych i uszkodzonych włosów.

 

 Tajemnica zniewalającego połysku i jedwabiście gładkich włosów.

 
    czas: 30 min / cena: 40 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress