Menu

Rytuał Fusio-Scrub

Rytuał Fusio-Scrub  

Obudź swoje piękno

Nowa gama pielęgnacyjna Fusio-Scrub to połączenie oczyszczających peelingów z pobudzającymi zmysły olejkami eterycznymi.

    czas: 30 min / cena: 120zł

Rzadko zwracamy uwagę na naszą skórę głowy… A przecież jest ona tak samo ważna, jak delikatna skóra twarzy. Nie rzuca się w oczy i często zapominamy, że to od jej kondycji zależy zdrowy wygląd naszych włosów. Jest także pierwszą barierą chroniącą głowę przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Dbanie w pierwszej kolejności o jej dobrą kondycję to nowe podejście, na które coraz większą uwagę zwracają fryzjerzy i konsumenci.

 

Wyjdź od fryzjera, mając to z głowy!

Fusio-Scrub to inspirowny pielęgnacją skóry twarzy Rytuał dla skóry głowy i długości włosów, w którym oczyszczające właściwości peelingu łączą się z odżywczą mocą olejków eterycznych. Rytuał, dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich, oczyszcza skórę głowy i pozostawia ją wolną od zanieczyszczeń. Po Rytuale włosy są uniesione u nasady oraz lśniące. Nasz nastrój również się poprawia – chwila relaksu w salonie pozwala spojrzeć na codzienne sprawy z nowej perspektywy.

 

Piękne i zdrowe włosy zaczynają się u nasady…

Podobnie jak reszta skóry, skóra głowy podlega różnym czynnikom biologicznym i środowiskowym. Kurz, sebum, pot i zanieczyszczenia mogą zatkać pory, utrudniając tym samym wyrastanie zdrowych i pięknych włosów. Fusio-Scrub złuszcza i oczyszcza skórę głowy. Usuwa pokrywające ją szkodliwe substancje oraz martwe komórki naskórka. Po Rytuale pielęgnacyjnym skóra Twojej głowy będzie oczyszczona, a włosy nabiorą sprężystości i połysku. Fusio-Scrub jest idealnym przygotowaniem do kolejnych etapów pielęgnacji włosów.

 

Udowodnione efekty

  1. Rytuał Fusio-Scrub w salonie oczyszcza skórę głowy i długości włosów z zanieczyszczeń trzykrotnie skuteczniej niż klasyczny szampon.
  2. Rytuał Fusio-Scrub w salonie sprawia, że włosy lśnią aż do sześciu razy mocniej.
  3. Tuż po wyjściu z salonu po Rytuale Fusio-Scrub włosy mają aż do 72% więcej objętości.

 

Orzeźwiające składniki

Dwie różne formuły peelingu Fusio-Scrub oraz trzy rodzaje olejków eterycznych to wyjątkowe składniki, które zapewniają efektywne i zmysłowe doświadczenie złuszczenia i oczyszczenia skóry głowy oraz włosów.

 

 

PEELINGI

  1. Oczyszczający, którego głównym składnikiem są minerały soli morskiej, zapewnia silne złuszczenie i oczyszczenie przetłuszczającej się skóry głowy.
  2. Kojący, którego głównym składnikiem są nasiona jojoba oraz skórka słodkiej pomarańczy, zapewnia łagodne złuszczenie wskazane dla normalnej i wrażliwej skóry głowy.

 

OLEJKI ETERYCZNE

Zmysłowy dodatek, który nadaje Rytuałowi nowy wymiar przyjemności.

  1. Relaksujące drzewo sandałowe – delikatny zapach o odprężającym działaniu.
  2. Odświeżająca mięta pieprzowa – orzeźwiający zapach, dający wrażenie świeżości i chłodu.
  3. Energetyzujący imbir – stymulujący zapach, pobudzający zmysły do działania.

 

Uczta dla zmysłów

Gdy skóra Twojej głowy zostaje oczyszczona, Ty pozwól zapachom pobudzić Twoje zmysły.

W Kerastase wierzymy, że każdy Rytuał pielęgnacji włosów jest okazją do aromaterapii. Fusio-Scrub to coś więcej niż oczyszczenie skóry głowy, to uczta dla zmysłów. Każda formuła ma swój starannie dobrany i podnoszący na duchu zapach, który towarzyszy Twoim zmysłom podczas relaksującego masażu głowy.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress