Menu

Przedłużanie włosów

04

Hairtalk  

Hairtalk extensions to pasemka, które można delikatnie przymocować za pomocą unikalnej taśmy i równie łatwo i bezinwazyjnie ściągnąć używając specjalnego, nieszkodliwego dla włosów płynu. Ponadto, natychmiast po przymocowaniu nowej taśmy, włosy można założyć ponownie i cieszyć się nimi przez kolejne długie tygodnie. Pasemka hairtalk extensions są tak proste w użyciu, że wystarczy niecała godzina na przemianę Twoich krótkich, cienkich włosów w piękną i gęstą fryzurę z wymarzonymi długimi włosami.

Taśmy hairtalk mają 3cm długości i 0,7cm szerokości. Pasemka wykonane są ze 100% naturalnych włosów Remy. Aplikacja pasemek zajmuje niecałą godzinę. Dzięki temu uzyskujemy efekt niewidocznych, płaskich połączeń, które idealnie mieszają się z naszymi włosami, i co najważniejsze, nie powodują uczucia dyskomfortu podczas leżenia.

Po 2-3 miesiącach pasemka można usunąć za pomocą specjalnego płynu, a następnie, po wymianie taśm, założyć ponownie. Dzięki tej kanapkowej metodzie (nakładanie jednej taśmy na drugą) można uzyskać ponad 750 kombinacji kolorystycznych łącząc ze sobą dwa z 22 dostępnych kolorów włosów.

Pasma włosów w kolorze naturalnym występują w trzech długościach:
25 cm, 40 cm oraz 55 cm. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru ilości pasm, do każdej długości można zamówić 24 lub 36 pasm.

Pasma włosów w  kolorze ombre występują w dwóch długościach:
25 cm oraz 40 cm. Zamówić można taką samą ilość jak w przypadku włosów w kolorze naturalnym: 24 lub 36 pasm.

    czas: 1h / cena: 990-2290 zł *

* Cena po indywidualnym uzgodnieniu z Klientem, uzależniona jest od wyboru ilości oraz długości mocowanych pasm.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress