Menu

Zabiegi Tsukika

 

NAWILŻAJĄCY ZABIEG Tsukika Hydrating Treatment  
 

Kompleksowy zabieg o silnym efekcie nawilżająco – rewitalizującym. Głębokie nawilżenie zapewnia kwas hialuronowy, natomiast ekstrakt z gardenii poprawia metabolizm komórkowy oraz dostarcza energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania skóry. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających duże stężenia kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Zabieg łączy w sobie masaż ujędrniający i japońskie techniki akupresury.

 

    czas: 60 min/ cena: 240 zł

 

NAWILŻAJĄCY ZABIEG ANTYPIGMENTACYJNY Tsukika Lightening Treatment  
 

Zabieg dla cer z problemem przebarwień oraz zmienionym kolorytem. Idealnie wyrównuje koloryt skóry przywracając jej naturalny blask. Niweluje przebarwienia oraz zapobiega ich ponownemu pojawianiu się dzięki unikalnym składnikom przywracającym równowagę komórkom produkującym pigment. Głębokie nawilżenie zapewnia kwas hialuronowy, natomiast ekstrakt z gardenii poprawia metabolizm komórkowy oraz dostarcza energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania skóry. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających duże stężenia kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Zabieg łączy w sobie masaż ujędrniający i japońskie techniki akupresury.

 

    czas: 70 min/ cena: 300 zł

 

NAWILŻAJĄCY ZABIEG LIFTINGUJĄCY Tsukika Lifting Treatment  
 

Kompleksowy zabieg o silnym efekcie liftingująco- nawilżającym. Łączy w sobie zalety linii Tsukika bogatej w kwas hialuronowy, poprawiający metabolizm komórkowy ekstrakt z gardenii oraz płatu kolagenowego i serum, które potęgują efekt nawilżenia i liftingu. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż z wykorzystaniem preparatów zawierających duże stężenia kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Zabieg łączy w sobie masaż ujędrniający i japońskie techniki akupresury.

 

    czas: 80 min/ cena: 400 zł

 

NAWILŻAJĄCY ZABIEG UJĘDRANIJĄCY Tsukika Firming Treatment  
 

Zabieg nawilżający o silnym efekcie ujędrniającym. Zapewnia ujędrnienie i wymodelowanie owalu twarzy. Łączy w sobie zalety linii Tsukika bogatej w kwas hialuronowy oraz poprawiający metabolizm komórkowy ekstrakt z gardenii, jak również korzyści płynące ze składników pochodzenia morskiego, które stymulują produkcję włókien kolagenu w skórze. Poza masażem modelującym kontur twarzy w trakcie zabiegu stosowane są techniki shiatsu dla pełnego relaksu i głębokiego odprężenia. Dla skóry wokół oczu stosowany jest odrębny masaż, dzięki któremu staje się ona bardziej promienna i ujędrniona.

 

    czas: 90 min/ cena: 450 zł

 

 

ZABIEGI SARANARI

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress