Menu

Skinceuticals

 

skin_630

 

 

skince_630

 

Misją SkinaCeuticals jest wspomagać zdrowy wygląd skóry i walczyć z głównymi przyczynami jej starzenia się. Poświęcając się temu celowi składamy tylko jedną obietnicę: będziemy dostarczać produkty wysokiej jakości, stworzone w oparciu o naukę.

Założone w 1997 roku przez uznanych amerykańskich dermatologów i naukowców labolatoria SkinCeuticals, przeobrażając przemysł kosmetyczny za sprawą przełomowych osiągnięć technologicznych, stały się pionierem „kosmoceutyków” w Stanach Zjednoczonych.

Dział badań SkinCeuticals rozwinął technologię antyoksydantów w oparciu o trzy fundamentalne elementy: zapobieganie, ochronę i korygowanie starzejącej się skóry. Antyoksydanty stały się zasadniczym komponentem preparatów zwalczających oznaki starzenia się skóry wywołanego czynnikami środowiskowymi i zmieniły nasz sposób myślenia o ochronie skóry oraz o zabiegach odmładzających. Nasza filozofia opiera się na 3 fundamentalnych zasadach: zapobiegać, chronić, korygować.
Współpracujemy ze zróżnicowaną siecią naukową, z dziedzin biologii komórkowej i molekularnej, chemii, biofizyki oraz dermatologii, aby promować zdrowy wygląd skóry, a nie tylko trendy w branży kosmetycznej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress