Menu

Peelingi chemiczne

 

skin_man_630

 
Peelingi chemiczne stosowane w profesjonalnych gabinetach są niezbędne do utrzymania zdrowia skóry oraz przywrócenia jej właściwego wyglądu – są one dostępne wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych specjalistów w zakresie pielęgnacji skóry SkinCeuticals. Peelingi te działają synergicznie z domową pielęgnacją SkinCeuticals i dzięki nim uzyskujemy optymalne rezultaty.

KORZYŚCI

  • Stymulacja produkcji kolagenu w celu zmniejszenia objawów fotostarzenia, w tym również drobnych bruzd i  zmarszczek
  • Poprawa wyglądu obszarów skóry dotkniętych problemem hiperpigmentacji i matowej skóry przez złuszczanie powierzchniowych komórek naskórka
  • Zmiękczenie i wygładzanie powierzchni skóry
  • Zmniejszenie częstości występowania wyprysków trądzikowych i zmniejszenie przebarwień pozostających po zmianach skórnych
  • Utrzymanie i poprawa wyników dzięki programowi domowej pielęgnacji SkinCeuticals
  • Rozszerzenie procedur wykonywanych w gabinetach, aby uzyskać bardziej kompleksowe rezultaty

Najlepsze efekty można otrzymać wykonując serię 4-5 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.

 

Gel Peel GL

Gel Peel GL to peeling chemiczny stanowiący mieszankę kwasu glikolowego i mlekowego. Zabieg ma na celu złuszczenie i zwężenie porów , a także nawilżenie skóry. Wskazany do cery wrażliwej, rumieniowej. Seria zabiegowa to 4-5 zabiegów.

Pakiet 5-ciu zabiegów 1000 zł (OSZCZĘDZASZ 300 ZŁ)

Czas: 45 min / Cena: 260 Zł

 

 

Micropeel 30 Solution

Micropeel to peeling chemiczny zawierający 30% kwas glikolowy. Zabieg ma na celu zlikwidowanie zmarszczek, drobnych linii, przebarwień, niedoskonałości, poprawę elastyczności i kolorytu. Seria zabiegowa to 4-5 zabiegów.

Pakiet 5-ciu zabiegów 1000 zł (OSZCZĘDZASZ 300 ZŁ)

Czas: 45 min / Cena: 260 zł

 

 

PIGMENT BALANCING MASQUE

Pigment Balancing Masque to peeling zalecany szczególnie na przebarwienia, by znacząco poprawić nierówny koloryt skóry uszkodzonej słońcem i przebarwienia posłoneczne już po serii 4-6 zabiegów. Łączy on w sobie składniki o działaniu rozjaśniającym oraz przeciwzapalnym a także roztwór kwasów o silnym działaniu złuszczającym, by przyspieszyć odnowę komórek i zmniejszyć rozległe i punktowe przebarwienia.

Pakiet 5-ciu zabiegów 1100 zł (OSZCZĘDZASZ 300 ZŁ)

Czas: 45 min / Cena: 280 zł

 
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress