Menu

Rytuał Discipline

PROTOKÓŁ DISCIPLINE  

Dział Badań Zaawansowanych L’oreal skoncentrował się na problemach kobiet, których włosy są niezdyscyplinowane, niesforne i mają tendencję do puszenia się.

Niepokorna natura kręconych włosów sprawia, że ich ułożenie wymaga szczególnego wkładu. Niemal zawsze rozwiane lub skręcone, nierzadko matowe i szorstkie, mają tendencję do puszenia i tracenia kształtu fryzury, przede wszystkim w kontakcie z wilgocią.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom skręconych i niesfornych włosów, Kerastase oferuje długotrwałą kontrolę bez potrzeby uciekania się do chemicznej ingerencji we włosy.

Zawarta w lilii Discipline Technologia Morpho-Keratin Complex oraz Surface-Morphing Polymer intensywnie odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie, umożliwia uzyskanie niewiarygodnie gładkiej fryzury oraz zapewnia włosom rozświetlający blask.

Protokół Discipline, jako luksusowa pielęgnacja szyta na miarę, oferuje trzy kroki w profesjonalnej pielęgnacji włosów wykonywane przez fryzjera w salonie. Spektakularny efekt wykonanego Rytuału od Kerastase można przedłużyć w domu, stosując indywidualnie dobrane podczas diagnozy produkty z tej samej gamy.

    czas: 45 min/ cena: 180 zł

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress