Piękno - Harmonia - Prestiż

Cennik

Strzyżenie i Stylizacja

Strzyżenie damskie

Cena: 100-120 zł

Mycie i masaż głowy, Strzyżenie, Modelowanie

Czas: 1,5-2h

Modelowanie i stylizacja

Cena: 80-90 zł

Mycie i masaż głowy, Modelowanie, Prostowanie

Czas: 1-1,5h

Modelowanie i stylizacja loki

Cena: 90-110 zł

Mycie i masaż głowy, Modelowanie + ułożenie włosów loki

Czas: 1,5-2h

Strzyżenie męskie

Cena: 80 zł

Mycie i masaż głowy, Strzyżenie, Stylizacja

Czas: 1h

Konturowanie brody

Cena: 40-60zł

Czas: 15-30 minut

Strzyżenie męskie + tuszowanie siwych włosów COVER

Cena: 160 zł

Mycie i masaż głowy, Strzyżenie, Tuszowanie siwych włosów, Stylizacja

Czas: 1-1,20h

/Cover jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując dyskretny i perfekcyjnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Siwe włosy staja się mniej widoczna, zmiana jest dyskretna i pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów klienta/

Strzyżenie dziecka do 10-go roku życia

Cena: 60 zł

Mycie i masaż głowy, Strzyżenie, Stylizacja

Czas: 1h

Kok lub upięcie okazjonalne

Cena: 160-280 zł

Mycie i masaż głowy, Stylizacja-Upięcie lub kok

Czas: 1,5-2,5h

/ fryzury wieczorowe, komunijne, stylizacja ślubna /

Fryzura próbna

Cena: 160 zł

Konsultacja i wykonanie próbnej stylizacji ślubnej dla Panny Młodej

Czas: 1-1,5h

Koloryzacja

Naturalnie głęboki kolor, trójwymiarowy świetlisty kolor bez efektu odrostu / ton w ton /, wymarzony blond od chłodnych popieli, poprzez zachwycające beże po świetliste, wibrujące słońcem ciepłe odcienie. Innowacyjne technologie farb bez amoniaku w naszym salonie.

Farbowanie całości

Cena: 230-300 zł

Konsultacja, Farbowanie, Mycie włosów, Modelowanie

Czas: 2-3h

Farbowanie odrostu + odświeżenie koloru na końcach

Cena: 230-250 zł

Konsultacja, Farbowanie, Mycie włosów, Modelowanie

Czas: 2-3h

Koloryzacja kreatywna

Cena: 250-600 zł

Sombre, Ombre, Painting

Czas: 3-4,5h

Baleyage

Cena: 250-500 zł

Konsultacja, Farbowanie, Mycie włosów, Modelowanie

Czas: 3-4,5h

Dekoloryzacja globalna + Kolor

Cena: 370-500 zł

Konsultacja, Farbowanie, Mycie włosów, Modelowanie

Czas: 3–4,5h

Pielęgnacja

Twoje włosy są wyjątkowe. Każda kobieta pragnie mieć piękne, błyszczące włosy, ale nie istnieje uniwersalne rozwiązanie. Rodzaj włosów, specyfika skóry głowy, warunki wewnętrzne i zewnętrzne to tylko niektóre z czynników wpływających na kondycje włosów. Wszystkie te elementy wymagają specjalnej uwagi i doświadczenia stylisty w poszukiwaniu idealnych rozwiązań dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Szukamy innowacyjnych produktów i spersonalizowanych Rytuałów pielęgnacyjnych zapewniających doskonałe i bezkompromisowe rezultaty. Wybieramy w naszej ocenie te najlepsze!

Rytuały Kerastase FUSIO-DOSE

Cena: 120 zł

Dodatkowo płatny do usługi Modelowania, Strzyżenia, Koloryzacji

Czas: 0,30 h

/Spersonalizowany, rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny Fusio-Dose zapewnia natychmiastową przemianę Twoich włosów oraz trwały rezultat. Pięć skoncentrowanych formuł pielęgnacyjnych w formie boosterów komponowanych jest z czterema koncentratami bogatymi w substancje aktywne, co daje nam 20 możliwych kombinacji indywidualnie dopasowanej pielęgnacji. Fusio-Dose to “zastrzyk” piękna o natychmiastowym działaniu, którego może doświadczyć każda kobieta w naszym Instytucie Kérastase./

Rytuał Kerastase CHRONOLOGISTE

Cena: 160 zł

Dodatkowo płatny do usługi Modelowania, Strzyżenia, Koloryzacji

Czas: 0,45 h

/ Program pielęgnacyjny Chronologiste został stworzony z myślą o tych, którzy chcą podarować swoim włosom pełnię luksusu. Rytuał rewitalizacyjny Chronologiste działa jak cudowny eliksir, dokładnie oczyszczając i odżywiając osłabione włosy. Rytuał opiera się na spektakularnym działaniu pereł kawiorowych, które dodawane są bezpośrednio przed aplikacją do Maski Rewitalizującej. Skóra głowy jest zregenerowana i odżywiona, a włosy są wzmocnione, elastyczne i pełne blasku. Jedwabiście miękkie pasma zyskują zupełnie nową objętość./

Rytuał Kerastase K WATER

Cena: 60 zł

Dodatkowo płatny do usługi Modelowania, Strzyżenia, Koloryzacji

Czas: 0,25 h

/ Pierwszy Rytuał Lamellar odnawiający mikrouszkodzenia na powierzchni włosów, po którym zyskują intensywny blask, stają się lekkie i miękkie. Oto tajemnica zniewalającego połysku i jedwabiście gładkich włosów **Blask** - Wygładzenie powierzchni włosów sprawia, że lepiej odbijają one światło, co nadaje im zdrowy blask. **Miękkość** - K Water błyskawicznie odnawia powierzchnię włókien włosów, redukuje nierówności, nadaje im gładki wygląd i sprawia, że stają się miękkie w dotyku. **Lekkość** - Inteligentne związki pielęgnacyjne w K Water osiadają jedynie na tych obszarach powierzchni włosa, które wymagają odżywienia, więc włosy nie są nadmiernie obciążone. **Gładkość** - Naprawcze działanie blaszek preparatu sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują już po jednym użyciu. TYLE wystarczy, by zmniejszyć liczbę złamanych i uszkodzonych włosów.

Infuzja tlenowa skóry głowy

Cena: 150 zł

Pakiet 4 zabiegów

Cena: 500 zł

Dodatkowo płatny do usługi Modelowania, Strzyżenia, Koloryzacji

Czas: 0,45 h

/ Procedura opiera się na działaniu cząsteczki tlenu. Skoncentrowany tlen charakteryzuje się szeregiem pozytywnych oddziaływań na nasze ciało. To pierwiastek życia! Z pewnością każda nasza komórka potrzebuje go, do prawidłowego funkcjonowania. Infuzja tlenowa polecana jest przede wszystkim osobom, których znacznie dotyka wypadanie włosów oraz ich ogólnym osłabieniem. Pierwszym etapem zabiegu jest mycie głowy szamponem oczyszczającym. Następnie wykonujemy peeling skóry głowy. Za pomocą infuzji tlenowej wtłaczamy ampułkę dobraną do problemy skóry głowy. Na zakończenie zabiegu suszymy lub modelujemy włosy./ 3 PROGRAMY: 1. **Zapobieganie wypadania włosów** - stymuluje biologiczną aktywność skóry głowy, regeneruje metabolizm cebulki włosa poprawiając jej kondycje 2. **Zwalczanie łupieżu** – usuwa suchy i tłusty łupież. Natychmiastowo oczyszcza skórę głowy i stymuluje jej biologiczną poprawną aktywność. 3. **Łagodzenie skóry głowy** – łagodzi dyskomfort skóry głowy jak pieczenie, zaczerwienienie, swędzenie i uczucie mrowienia. Usuwa zanieczyszczenia, koi, odświeża i odżywia skórę głowy.

Keratynowe Prostowanie TRUE KERATIN

Cena: 300-600 zł

Cena zależna od długości włosów i zużycia produktu /1ml – 10 zł /

Czas: 1,5-2,5h

/Terapia do włosów True Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.  Na terapii True Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie. Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność – i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie. Stworzona w USA terapia True Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu, lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!/

Przedłużanie włosów

Hairtalk Extensions to pasemka, które można delikatnie przymocować za pomocą unikalnej taśmy i równie łatwo i bezinwazyjnie ściągnąć używając specjalnego, nieszkodliwego dla włosów płynu. Ponadto, natychmiast po przymocowaniu nowej taśmy, włosy można założyć ponownie i cieszyć się nimi przez kolejne długie tygodnie. Pasemka są tak proste w użyciu, że wystarczy niecała godzina na przemianę Twoich krótkich, cienkich włosów w piękną i gęstą fryzurę z wymarzonymi długimi włosami.

Taśmy hairtalk mają 3cm długości i 0,7cm szerokości. Pasemka wykonane są ze 100% naturalnych włosów Remy. Aplikacja pasemek zajmuje niecałą godzinę. Dzięki temu uzyskujemy efekt niewidocznych, płaskich połączeń, które idealnie mieszają się z naszymi włosami, i co najważniejsze, nie powodują uczucia dyskomfortu podczas leżenia.

Po 2-3 miesiącach pasemka można usunąć za pomocą specjalnego płynu, a następnie, po wymianie taśm, założyć ponownie. Dzięki tej kanapkowej metodzie (nakładanie jednej taśmy na drugą) można uzyskać ponad 750 kombinacji kolorystycznych łącząc ze sobą dwa z 22 dostępnych kolorów włosów.

Pasma włosów w kolorze naturalnym występują w trzech długościach: 25 cm, 40 cm oraz 55 cm. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru ilości pasm, do każdej długości można zamówić 24 lub 36 pasm.

Hair Extensions (Metoda Kanapkowa)

Usługę poprzedza konsultacja. Cena po indywidualnym uzgodnieniu z Klientem, uzależniona jest od wyboru ilości oraz długości mocowanych pasm.