Piękno - Harmonia - Prestiż

Zespół MyBeauty

Maciej Chudziński

TOP STYLISTA

Wieloletnie doświadczenie we fryzjerstwie , ogromna wiedza zdobyta przez ogrom przebytych szkoleń i nieustanny rozwój, sprawiły, że może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Uczył się od najlepszych, po mistrzowsku łączy swoją pasję z potrzebami klientek i klientów. Ma doskonałe wyczucie w pracy z klientem , ceni klasykę. Cechuje go dokładność i perfekcjonizm. Natchnienia poszukuje przede wszystkim w muzyce, która towarzyszy mu od lat. Skończył szkołę muzyczną. Gra na gitarze, fortepianie i saksofonie !

Andżelika Kubiak

TOP STYLISTA

Top-Stylistka, która podejmuje fryzjerskie wyzwania i zawsze potrafi im sprostać. Cechuje ją dokładność, wszechstronność i precyzja. Czaruje. W jej rękach włosy stają się natychmiast zdrowe i błyszczące. Klientki mają piękny i głęboki kolor pełen blasku. Kończy niesamowicie precyzyjnym cięciem. Zawsze odkrywa i podkreśla urodę swoich klientek. Zadowolenie i uśmiech klientki to dla niej źródło ogromnej satysfakcji. Praca jest jej pasją, a dążenie do perfekcji codzienną praktyką.

Paulina Wojciechowska

TOP STYLISTA

Prawdziwa artystka koloryzacji i cięcia, ale przede wszystkim niedościgniona mistrzyni upięcia. Jej niesamowita wyobraźnia kreuje na głowach klientek artystyczne uczesania z niesamowitą lekkością i niedoścignionym kunsztem i talentem. Nowoczesne cięcie bezbłędnie łączy z klasycznym podejściem do koloryzacji. Wieloletni szkoleniowiec marek fryzjerskich, najbardziej spełnia się w bezpośredniej pracy z klientami.

Agnieszka Janiak

KIEROWNIK PERFUMERII

Agnieszka to serce naszej perfumerii, która kocha to co robi. Przeszła wiele szkoleń z zakresu doboru zapachu i pielęgnacji. Rozpoznaje preferencje i wchodzi w gust Klienta w kilka chwil, jest uwielbianą przez wszystkich naszych Klientów perfumerii profesjonalistką. Zawsze pogodna i uśmiechnięta – to dobry duch naszego teamu, który rozwiewa każde ciemne chmury przez aurę pięknych zapachów i swojej osobowości. Uwielbia odkrywać i podkreślać urodę swoich klientek, a praca jest dla niej inspiracją samą w sobie.

Olena Majowicz

RECEPCJONISTKA

Dba o cały salon, aby zapisy klientów były w nieskazitelnym porządku, jest w tej dziedzinie profesjonalistką., organizując pracę każdemu styliście. Zawsze wita i żegna każdego Klienta z tym samym pięknym uśmiechem pomagając we wszystkim całej załodze My Beauty!