Piękno - Harmonia - Prestiż

Centrum Fryzjersko-Kosmetyczne My Beauty

Firma powstała w 1998 roku. To już 25 lat! Założona przez małżeństwo: Edytę i Macieja Chudzińskich. Podczas swojej pracy otrzymaliśmy wiele nagród, które świadczą o wysokim poziomie naszych usług. Staramy się, aby standardem dla nas była jak najlepsza obsługa każdego klienta, ponieważ jest On zawsze najważniejszą osobą w naszym salonie.

Wasze zadowolenie jest dla nas najcenniejszą zapłatą w codziennej pracy.

Dziękujemy!

Na powierzchni prawie 500 metrów kwadratowych znajdują się: perfumeria, apteka, atelier fryzjerskie: Instytut Kérastase, Salon L’oreal Expert, Salon Kevin Murphy jak również prywatne gabinety lekarzy o takich specjalnościach jak stomatologia czy fizjoterapia. Zapraszamy bardzo serdecznie do osobistego odwiedzenia nas i zapoznania z naszą wszechstronną ofertą.

W budynku znajdują się również 3 piękne apartamenty na wynajem.

Fryzjerstwo

Salon jest laureatem wielu prestiżowych nagród branży fryzjersko-kosmetycznej. Od 25 lat jest wyznacznikiem trendów i wysokiej jakości na swoim terenie.

Należymy do grona kilku elitarnych salonów w Polsce, mamy pełne prawo używać nazwy INSTYTUT KERASTASE.

Salon otrzymał wyróżnienie w konkursie profesjonalnego magazynu dla kosmetyczek „Salon i Elegancja” Miesięcznik „Dom i wnętrze” wyróżnił My Beauty jako jeden z najpiękniejszych salonów w Polsce!

Magazyn „Uroda” Beauty Expert sprawdził i wyróżnił nas dyplomem w programie „Uroda rekomenduje ten salon.”

Wygraliśmy plebiscyt klientów organizowany przez lokalną gazetę „Panorama Leszczyńska” o „Złote nożyczki” dla najlepszego salonu w Lesznie.

Od ogólnopolskiej gazety „Rzeczpospolita” otrzymaliśmy Certyfikat DOBRA MARKA Jakość – Zaufanie – Renoma.

Piękno – harmonia – prestiż, to wartości, które właściciele salonu realizują od początku swojej pracy.

„Podstawą naszej filozofii pozostaje od zawsze przekonanie, że włos jest żywą i cenną materią, która zasługuje na troskliwą i najlepszą pielęgnację. Chcemy, aby wszystkie oferowane przez nas zabiegi fryzjerskie były wyjątkowymi doznaniami, które przynoszą włosom nie tylko kolor, ale przede wszystkim regenerację, blask i zdrowie.”

Perfumeria

Powiększająca się z każdym dniem rzesza zadowolonych Klientów Perfumerii pozwala nam na utrzymywanie szerokiej oferty zarówno kosmetyków jak i najznakomitszych perfum z całego świata.

Posiadamy autoryzację kilkunastu prestiżowych marek, m.in.: Menard, Dior, Clarins, Nebu, Menard, Filorga-Fillmed oraz najlepszych marek zapachowych z całego swiata, jak: Creed, Amouage, Xerjoff, Designer Shaik, M. Micallef, Escentric Molecules, Frapin, Widian, Kajal, Casamorati, T.Terenzi, Parfums de Marly i wielu, wielu innych.

Posiadamy nie tylko perfumerię stacjonarną, ale również internetową: www.sklep.mybeauty.com.pl

Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zamówionych towarów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Perfumerii.

U nas znajdziecie doskonały prezent dla siebie i bliskiej osoby. A my ze swojej strony możemy obiecać, że zrobimy wszystko, abyście odnieśli pełną satysfakcję z bycia naszymi Klientami.

U nas mają Państwo pewność, że kosmetyki i zapachy jakie oferujemy są oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł – od przedstawicieli lub filii tych marek działających w Polsce. Daje nam to możliwość zaoferowania państwu 100% gwarancji na te produkty.

Doświadczenie budowane w ciągu ponad 25 lat prowadzenia działalności w tych branżach pozwoliło stworzyć nam niezwykle bogatą i konkurencyjną ofertę.

„Piękno naszego ciała to delikatny i kruchy dar natury, wymagający nieustannej troski. Zabiegi wykonane przez naszych specjalistów dodadzą blasku, perfumeria zaś dokończy dzieła, otulając mgiełką dyskretnych indywidualnie dobranych perfum. Każde piękno potrzebuje niebanalnej oprawy – a my wiemy jak ją stworzyć.”