Piękno - Harmonia - Prestiż

Karta podarunkowa

Nie masz pomysłu na prezent? Ciężko coś wybrać z szerokiej oferty? Nie jesteś pewny/pewna czy trafisz w gust obdarowanego? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie.

Każdy z nas jest czasami w sytuacji, kiedy nie wie, co podarować drugiej osobie. Może to być członek rodziny lub ktoś, z kim łączą Cię oficjalne stosunki, w związku z czym nie znasz za dobrze jego upodobań. Podczas wielu okazji: Świąt Bożego Narodzenia, urodzin, imienin, Walentynek, Dnia Kobiet z pomocą przychodzi KARTA PODARUNKOWA. To elegancki bon - wydrukowany na wysokojakościowym papierze i zapakowany w czarną elegancką kopertę.

Zakupiona KARTA PODARUNKOWA ma długi termin ważności -aż jeden rok od daty wydania, dzięki czemu obdarowana osoba nie będzie objęta przymusem szybkiego zakupu. Kartę możesz zakupić w wybranej lub dowolnej kwocie.

Każda Karta posiada indywidualny numer.

Karta podlega jednorazowej realizacji.

W naszej ofercie dostępne są KARTY PODARUNKOWE w formie papierowej. Przychodzą do Ciebie zapakowane w elegancką kopertę i są gotowe do wręczenia osobie obdarowanej. Do dyspozycji są konkretne nominały bądź karta z samodzielnie wybraną przez Ciebie kwotą. W tym celu prosimy o telefon do naszej perfumerii.

voucher
voucher